Kariyer

Legisterra, siz değerli adaylarımıza uluslararası bir firmada profesyonel bir ortamın parçası olma şansı sunmaktadır. Legisterra ailesi olarak ortak bir hedefe ulaşmak için birlikte çalışan, farklı deneyim ve değerlere sahip çalışma arkadaşlarımızın varlığına önem veriyoruz. Hareketli, dinamik ve geleceğe yönelik bir çalışma ortamında, yaptıkları işten gurur ve heyecan duyan yetenekli ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Resmi görev hiyerarşisi yerine işimizin kalitesi ve verimliliği üzerine odaklanıyoruz. Bunların sonucunda çalışma arkadaşlarımıza nitelikli profesyonellerin bulunduğu bir ortamda bireysel sorumluluk alma fırsatı sunuyoruz.

Legisterra olarak iş başvurusunda bulunan adaylarda, sadece eğitim ve profesyonellik değil, kendilerine güven, sorumluluk alabilme, olgun davranış, yaratıcılık, geniş perspektifle düşünebilme gibi ileride iyi bir hukukçu olabilmeleri için gereken çeşitli niteliklerin varlığını da arıyoruz. Avukat, stajyer avukat, öğrenci, danışman ve yardımcı personel gibi pozisyonlarımız için siz değerli adaylarımızla tanışmayı heyecanla bekliyoruz.

Sizleri, çalışanlarımız ve uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek üzere bu web sitemizi keşfe davet ediyoruz. Size uygun açık pozisyonlar ve işe alım şartları ilgili olarak bilgi almak üzere info@legisterra.com.adresine CV’lerinizi ileterek doğrudan başvuru yapabilirsiniz.

Değerli Adaylarımız;

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. İş başvuru ve işe alım süreçleri kapsamında bize sağlamış olduğunuz kişisel verilerinizi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işliyor ve koruyoruz. Detaylı bilgiye web sitemizde yer alan aydınlatma metnini inceleyerek ulaşabilirsiniz.