Hakkımızda

Legisterra, müvekkillerinin tüm yasal ve ticari ihtiyaçlarına duyarlı, hedeflerine odaklı ve profesyonelliği ön planda tutarak faaliyet gösteren bir avukatlık ve danışmanlık firmasıdır. 2010 yılında Ankara’da kurulan, İstanbul ve Toronto ofislerini de bünyesine ekleyerek yoluna devam eden Legisterra, hukukun tüm alanlarında kesintisiz hukuki destek sunan, yasal tavsiyelerini iş öngörüsüyle birleştiren ve kendini mesleğine adamış profesyonellerden oluşan uzman ve deneyimli bir ekibe sahiptir.

Legisterra farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası faaliyet yürüten çok sayıda müvekkile hizmet vermektedir. Legisterra ekibi; dünya çapında yazılı ve teamüli hukuk sistemlerindeki düzenlemelerin ve uygulamaların tüm inceliklerine hâkim olup ulusal ve uluslararası piyasalarda müvekkillerinin başarıya ulaşması için güvenilir hukuk hizmeti sunmaktadır.

Yıllar içinde ulusal ve global projelere vermiş olduğumuz hukuki ve iş geliştirmeye yönelik desteklerimiz sayesinde müvekkillerimize amaçlarına ulaşması için etkili ve pratik çözümler sunmaktayız.

Felsefemiz

Etkili, yaratıcı ve çok disiplinli uzmanlığıyla Legisterra, müvekkillerine sağlam iş kararları vermeleri için ihtiyaç duydukları samimi ve objektif geri bildirimleri sağlamaktadır.

Felsefemiz, müvekkillerimize pratik ve çözüm odaklı hukuki danışmanlık hizmeti sunmanın ötesinde müvekkillerimizin gerçekçi eylem planları ve stratejiler geliştirme ve karar alma süreçlerinde de global deneyimlerimiz ve sahip olduğumuz bilgi ve öngörü ile iş ve çözüm ortağı olarak hareket etmektir.

Temel yetkinlikleri ön plana çıkarmak, farklılık ve ayırt edicilikleri vurgulamak, stratejik ortaklıklar kurmak, değişimi kucaklayan ve başarıyla yöneten bir kültürü sürdürerek değer yaratmak için müvekkillerimizle birlikte çalışmak, danışmanlık felsefemizin temel direğidir.

Çıkmış olduğumuz bu yolda dürüstlük, güvenilirlik ve hukukun evrensel ilke ve esaslarını temel ilkelerimiz olarak benimsiyoruz.

Ne kadar karmaşık olursa olsun, ilerlemeniz için ihtiyaç duyduğunuz yetenek ve tecrübeye sahibiz