Yabancılar ve Vatandaşlık Hukuku

Son dönemlerde artan göçler ve gün geçtikçe Türkiye’nin yabancı gerçek ve tüzel kişiler açısından tercih edilen bir ülke konumuna gelmesi ile birlikte yabancılar ve vatandaşlık hukuku da gün geçtikçe önemini arttırmaktadır. Temelleri uluslarası şirketler ve sivil toplum kuruluşlarının Türkiye yapılanmaları süreçlerine dayanan firmamız detaylara verdiği önem ve özenle yerli ve yabancı müvekkillere bu alanda ihtiyaç duydukları hukuki hizmetleri sağlamaktadır.

Legisterra olarak işverenlere ve çalışanlara en uygun çalışma izni stratejilerinin geliştirilmesi, istihdam edilecek personele uygun çalışma izni başvurusu yapılması ve çalışma izni edinecek kişilerin ailelerine destekleyici yoluyla aile ikamet izni başvurusunun yapılması süreçlerini yürütmekteyiz. Legisterra olarak ayrıca Türkiye’nin, Kanada’nın ve dünyanın neresinde olursanız olun, Türkiye’de ve Kanada’da göçmenlik sürecinden geçen işletmeleri, bireyleri ve aileleri temsil etmekteyiz.

Diğer yandan Türkiye’de gayrimenkul edinimi, oturum izni işlemleri ve 5901 Sayılı Türk Vatandaşlığı Kanunu kapsamında Türk vatandaşlığı kazanılması süreçlerinizde de çözüm ortağınız olmak için hazırız.